Av. Demet Güney

Dikkat çekici ve parlak bir eğitim hayatı olan Av. Demet Güney, Çanakkale Fen Lisesi'nden 2.likle mezun olduğu 2007 yılında, ÖSS Türkiye 62.si ve Çanakkale 1.si olarak girdiği Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2012 yılında başarıyla mezun olmuştur.

 

Aynı yıl tekrar girdiği üniversite sınavında yine derece yapan Av. GÜNEY, bu sefer İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne kaydolmuştur. Diğer taraftan da Türkiye'nin ileri gelen firmalarından birinin Ticari Pazarlama departmanında kariyerine başarıyla devam etmiştir.

 

2014 yılının şubat ayında endüstri mühendisi olarak sürdürdüğü kariyerine son vererek hukuk eğitimine devam etmiş ve 28 ay gibi kısa bir sürede oldukça yüksek bir başarıyla bu bölümden de mezun olmuştur. 

 

İstanbul Barosu'nun en prestijli hukuk bürolarından biri olan Kulaçoğlu Hukuk Bürosu'nda stajını tamamlayan Av. GÜNEY, hali hazırda, İş Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Spor Hukuku gibi pek çok alanda uzman bir avukat olarak Güney Hukuk Bürosu'nda çalışmalarına devam etmektedir.

© 2017 Güney Hukuk Bürosu. Tüm hakları saklıdır.