Hakkımızda

 

Güney Hukuk Bürosu, 2003 yılının Mayıs ayında, Çanakkale Çarşı Caddesi'nde Av. Tevfik Güney'in şahsi ofisi olarak hizmete başlamıştır. Artan taleplere daha uygun koşullarda cevap verebilmek adına, 2010 yılının başından bu yana, daha merkezi konumda bulunan hali hazırdaki ofisimizde varlığımızı sürdürmekteyiz.

2017 adli yılının başında, Av. Demet Güney'in İstanbul Barosu'ndan Çanakkale Barosu'na nakil olmasıyla beraber, Spor Hukuku, Vergi Hukuku gibi farklı alanları dahil edip güçlendirdiğimiz portföyümüz ve yenilenen Güney Hukuk Bürosu kimliğimiz ile çalışmaktayız.

 

Hukukun her alanında hizmet veren ofisimiz, ilk açıldığı günden bu yana özellikle Gayrimenkul Hukuku alanında önemli başarılara imza atarak sektördeki başarılı duruşunu sürdürmektedir. Bunun yanı sıra, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku ve diğer tüm hukuki alanlarda, özverili çalışmalarımız ile müvekkillerimiz hak ve menfaatlerini, en güncel hukuki ve ekonomik gelişmeleri takip ederek korumaya devam etmekteyiz. Müvekkillerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Sonuç olarak, hem Türkiye'nin hem de gelişen dünyanın hukuki ve ekonomik nabzını tutarak, siz değerli müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda hukuki bakış açısıyla çözümlemeler yapmaktayız. Bunun ışığında, tespit edilen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak, hukuki danışmanlık, dava takibi, icra takibi, sözleşme hazırlığı, resmi ve özel kurumlarla alakalı başvuru, işlem ve takiplerin eksiksiz ve zamanında yapılarak maksimum faydanız ile sonuçlanması için özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

© 2017 Güney Hukuk Bürosu. Tüm hakları saklıdır.